Nasz Team

Fred Mastro

Profesjonalizm poparty 20 letnim doświadczeniem

Człowiek legenda. Zawodowy bodyguard, certyfikowany przez belgijski rząd w celu zapewnienia bezpieczeństwa politykom, gwiazdom filmowym i celebrytom. W swojej przeszło 20 letniej karierze ochraniał m.in Dalajlamę, Jean Clauda Van Damma i 50 Centa. Szkoleniowiec jednostek specjalnych w Belgii, Francji, Brazylii, Korei Południowej i USA. Mistrz Penchak Silat i Kali oraz posiadacz czarnego pasa w BJJ. Ogromne doświadczenie Freda oraz praktyczna znajomość aspektów związanych z realną walką, samoobroną i bezpieczeństwem osobistym zaowocowało powstaniem systemu Mastro Defence System.

Mastro Defence Sytem na szklanym ekranie.

 Warto nadmienić, że Fred Mastro to nie tylko światowej klasy ekspert w dziedzinie samoobrony, ale także twórca choreografii scen walki m.in. w filmie „Uprowadzona” z Liamem Nessonem w roli głównej oraz koordynator kaskaderów w filmach z udziałem Jeana Clauda Van Damma.

Marcin Michalik-Lipka

Oficjalny przedstawiciel Mastro Defence System w Polsce.

Marcin Michalik-Lipka. Szkoleniowiec i trener z przeszło 20-letnim doświadczeniem. Od 30 lat związany ze sportami i sztukami walki. Prekursor Krav Maga w Polsce i Europie. Posiadacz prestiżowego tytułu Master nadanego w Izraelu, gdzie jako jeden z niewielu Polaków mógł prowadzić szkolenia. Twórca pierwszej, profesjonalnej szkoły Krav Maga w Warszawie, którą otworzył  w 1999 roku.Były sparingpartner Tomasza Adamka, Przemysława Salety, Mateusza Kopca, Krzysztofa Jotko i Jana Błachowicza. Trener personalny  i szkoleniowiec managerów wysokiego szczebla, polityków i gwiazd ekranu.

Marcin Michalik-Lipka to także ekspert bezpieczeństwa osobistego, który przez 10 lat ochraniał topowe nocne kluby oraz osoby prywatne. Bogate doświadczenie Marcina zaowocowało współpracą z Meissner i Partnerzy, gdzie obiął stanowisko Konsultanta ds.Bezpieczeństwa i Antyterroryzmu. Z jego autorskich programów zarządzania konfliktem i stresem korzystało wiele firm m.in. Siemens, Pramerica, Santander, Software AG, IBM, PEKAES, SAS czy Sanofi. Marcin z chęcią dzieli się wiedzą, dlatego często gości w programach telewizyjnych, do których zapraszany jest w roli eksperta.

Krzysztof Sękowski

MDS Czeladź

Instruktor Krav Maga z 18 letnim doświadczeniem. W swojej długoletniej karierze oprócz osób prywatnych szkolił także Służby Więzienne, funkcjonariuszy UOP i ABW oraz pracowników agencji ochroniarskich. Członek Stowarzyszenia Instytutu Sztuk i Sportów Walki z ramienia którego prowadzi seminaria doszkalające m.in. dla posiadaczy wysokich stopni mistrzowskich. Krzysztof współpracuje także z Pszczyńską Akademią Sztuk Walki.

Mariusz Ważny

MDS Gliwice

Grappler z przeszło 30 letnim doświadczeniem. Założyciel Klubu Sportowego Kodan w Gliwicach. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął od uprawiania Judo, w którym zdobył wiele wyróżnień m.in. Brązowy Medal na Mistrzostwach Polski. Mariusz to także certyfikowany instruktor Jiu Jitsu sportowego. Posiadacz brązowego pasa w BJJ oraz pasa Gracie Combatives – nadawanego przez legendarną rodzinę Gracie. Spod jego trenerskiej ręki wyszło wielu uznanych zawodników odnoszących sukcesy zarówno w Brazylijskim Jiu Jitsu, jaki i MMA czy K1. W swojej karierze organizował także zawodowe gale MMA o nazwie Gliwice Fighting Tournament.

Maciej Burdyński

MDS Chorzów/Katowice

Jak sam o sobie mówi – reprezentant pokolenia Wejścia Smoka. Ze sportami i sztukami walki związany od 1988 roku. Trenował m.in. Judo, Aikido, Karate Kyokushinkai oraz Kung Fu, w którym zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski. Maciej od przeszło 20 lat jest także instruktorem Tai Chi Chuan oraz Yiquan.

Dawid Smolbik

MDS Janów Podlaski

Międzynarodowy Instruktor Taekwondo, w którym posiada IV dan. Wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Świata i Polski. Twórca autorskiego programu samoobrony, którego od 10 lat naucza klasy mundurowe w Zespole Szkół w Janowie Podlaskim. Dawid w swojej karierze szkolił także funkcjonariuszy Policji i Straż Graniczną.

Rafał Czapla

MDS Myślenice/Wadowice

Z samoobroną i sztukami walki związany od 35 lat. Instruktor Karate Seido,w którym posiada 5 dan. Szkoleniowiec pracowników agencji ochroniarskich, funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej. Rafał to także ekspert Kobudo i Kenjutsu.

Konrad Matczuk

MDS Wołomin

Trener Kick boxingu, w którym kilkukrotnie zdobywał tytuły Mistrza Polski. W swojej długoletniej przygodzie ze sportami walki uprawiał również Wushu, Karate, Muay Thai i boks. Konrad to także licencjonowany instruktor Krav Maga oraz pasjonat strzelectwa i biegów długodystansowych.